Гурток геоморфологів та палеогеографів

  • Про гурток
  • Заходи
  • Контакти

Заходи

Активні географи на Lviv Eco Week

19.09.2019 | 16:50

Викладачі та студенти кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи  взяли активну участь у проведенні екологічного тижня у Львові з 9 по 15 вересня 2019 р. Lviv Eco Week.
Доцент Ірина Койнова та магістри кафедри Катерина Чорна та Елізавета Хитрук взяли участь у “Кліматичному нетворкінгу”. Обговорили закордонний досвід запровадження альтернативної енергетики, можливі заходи для зменшення викидів парникових газів у Львові та адаптації природи і людей до змін, що вже відбуваються.
14 вересня кафедра долучилась до організації та проведення Першого львівського Екофесту...

Читати »

Вакантні місця держзамовлення

17.09.2019 | 17:00

ДЛЯ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
За результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії з’явились вакантні місця держзамовлення:
Денне навчання
спеціальність          ІІ курс
«Науки про Землю» (географія) – 2
«Географія» – 1
ІV курс
«Середня освіта(Географія)»  – 2
«Екологія»  – 1
«Туризм»  – 3
Студенти, які претендують на переведення на навчання за кошти державного замовлення, впродовж 5 робочих днів з моменту опублікування інформації про конкурс подають у деканат факультету, к. 35.:
– особисту заяву на ім’я ректора Університету;
– копію залікової книжки;
– копії документів, що підтверджують належність...

Читати »

Співпраця з німецькими колегами

17.09.2019 | 12:26

В кінці серпня 2019 року професор Sixten Bussemer  з німецького міста Грайфсвальд разом з своїми студентами відвідали лабораторію “Аналізу ґрунтів і природних вод” кафедри Ґрунтознавства і географії ґрунтів географічного факультету. Студенти з Німеччини дізналися про закономірності поширення ґрунтів в Україні та детально ознайомилися з колекцією ґрунтових монолітів. Відвідини лабораторії кафедри вже стали доброю традицією  для  студентів під керівництвом  професора Sixten Bussemerа (3 візит починаючи з березня 2018 року). Професор  Sixten Bussemer висловив вдячність завідувачу кафедри  і працівникам за зібрану колекцію...

Читати »

Контакти