Гурток геоморфологів та палеогеографів

  • Про гурток
  • Заходи
  • Контакти

Заходи

Навчально-пізнавальна екскурсія учнів 9-х класів ССЗШ № 93 м. Львова

24.11.2017 | 09:44

22 листопада 2017 року на кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за ініціативи вчителя географії Романів Світлани Петрівни та працівників кафедри відбулася навчально-пізнавальна екскурсія учнів 9-х класів ССЗШ № 93 м. Львова.
Цікава мандрівка почалася зі знайомства учнів з доктором географічних наук, завідувачем кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, Заслуженим професором ЛНУ ім. І. Франка Позняком Степаном Павловичем у його робочому кабінеті. Степан Павлович радо зустрів гостей та розповів їм про становлення і розвиток...

Читати »

Міжнародний науковий семінар «Проблеми ландшафтознавства в контексті стратегії сталого розвитку та Європейської ландшафтної конвенції»

22.11.2017 | 11:37

З нагоди 40-річчя заснування Чорногірського географічного стаціонару 3-5 листопада 2017 р. кафедрою фізичної географії проведено Міжнародний науковий семінар «Проблеми ландшафтознавства в контексті стратегії сталого розвитку та Європейської ландшафтної конвенції» на якому обговорювалася наступна проблематика:
1) ландшафтне картування, ідентифікація і класифікація ландшафтів;
2) еволюція, функціонування і динаміка ландшафтних комплексів та їх компонентів;
3) антропогенні навантаження на ландшафтні комплекси;
4) ландшафтно-екологічні проблеми;
5) ландшафтне планування, охорона ландшафтних комплексів та екосистем;
6) рекреаційно-туристичне використання ландшафтів;
7) ландшафтна освіта і культура
В семінарі взяло участь понад 100 вчених-географів з 15 навчальних і...

Читати »

Пізнавально-краєзнавча поїздка студентів географічного факультету у печеру “Атлантида” та м. Кам’янець-Подільський

22.11.2017 | 11:21

18-19 листопада 2017 року, за організації активістів екологічного гуртка С.Ю. Зюзіна та Є.Є. Тихановича відбулася пізнавально-краєзнавча поїздка студентів географічного факультету у печеру “Атлантида” та м.Кам’янець-Подільський. До поїздки долучилися доц. В.П. Брусак, доц. Л.Я. Костів, доц. О.В. Стецюк, студенти, аспіранти та викладачі географічного факультету.
Впродовж кількагодинної екскурсії учасники виїзду ознайомилися із пам’яткою природи загальнодержавного значення, гіпсовою печерою “Атлантида”, яка знаходиться в селі Завалля Хмельницької області, у межах НПП “Подільські Товтри”. Унікальність печери в тому, що вхід в неї знаходиться на висоті близько...

Читати »

Студенти географічного факультету взяли участь у XIII Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Молоді науковці – географічній науці”

21.11.2017 | 13:17

16 листопада 2017 року у м. Києві на географічному факультеті Київського національного університету відбулась XIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Молоді науковці – географічній науці”. У ній взяли участь студенти-географи з Львівського національного університету імені Івана Франка. Це студент-магістр першого року навчання кафедри географії України Владислав Моргацький (наук. керівник – проф. Дністрянський М. С.)студентки 4 курсу кафедри економічної та соціальної географії Діана Добросельська (наук. керівник – доц. Івах Я. Є.) і Іра Сипко (наук. керівник – доц. Івах Я. Є.)
Студенти отримали чималий досвід...

Читати »

Контакти