Гурток геоморфологів та палеогеографів

  • Про гурток
  • Заходи
  • Контакти

Заходи

На Чорногірському географічному стаціонарі відбулась 12 польова школа-семінар гірського ландшафтознавства

10.08.2018 | 15:30

23-28 липня 2018 року на Чорногірському географічному стаціонарі  відбулась чергова 12 польова школа-семінар гірського ландшафтознавства.
Найбільшою делегацією учасників школи стали викладачі і студенти із Мелітопольского державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Також у роботі школи-семінару взяв участь Кречуняк Ю. П., старший науковий співробітник Верховинського регіонального історико-краєзнавчого музею «Гуцульщина», викладачі, аспіранти і працівники кафедри фізичної географії ЛНУ імені Івана Франка. Традиційно робота школи-семінару поєднувала польові наукові екскурсії і доповіді. Учасники зробили виходи на гг. Пожижевську і Кукуль в ході яких змогли ознайомитись із роботою сніголавинної метеостанції...

Читати »

Навчальна поїздка студентів географічного факультету до Німеччини

07.08.2018 | 13:04

З 14 по 26 жовтня 2018 року група студентів географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка під керівництвом доцента Василя Стецького за сприяння й підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD, Bonn) відвідає Німецьку Федеративну Республіку, в якій згідно програми навчальної поїздки познайомиться із напрямками наукових географічних досліджень, освітніми програмами та організацією студентського навчання Єнського, Хайдельбергського, Тюбінгенського, Байротського і Ерляндського університетів.
Також учасники навчальної поїздки матимуть зустріч із провідними спеціалістами управління розвитку та познайомляться з портовою інфраструктурою міста Регенсбург, вивчатимуть організацію природоохоронної...

Читати »

Запрошуємо до участі в Третьому міжнародному семінарі «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ РЕГІОНУ: ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ, РЕВІТАЛІЗАЦІЇ ТА ОХОРОНИ»

02.08.2018 | 12:14

Шановні колеги,
Запрошуємо Вас до участі у науковому семінарі «ПРИРОДНІ РЕСУРСИ РЕГІОНУ: ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ, РЕВІТАЛІЗАЦІЇ ТА ОХОРОНИ», присвяченому 30-річчю кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Львівського національного університету імені Івана Франка.
Передбачена публікація у фаховому виданні, а також цікава наукова екскурсія Чорногорою (Карпатський НПП). Детальніша інформація у інформаційному листі конференції (прикріплений у додатку).
Будемо раді бачити Вас.
З повагою,
Оргкомітет семінару.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Читати »

Контакти