Гурток геоморфологів та палеогеографів

  • Про гурток
  • Заходи
  • Контакти

Заходи

На географічному факультеті Університету відкрили пам’ятник Героєві Небесної Сотні Ігорю Костенку

21.02.2018 | 15:02

Я повернуся пташкою на вишні,
Що щебетом стрічатиме весну.
Мене відпустить, думаю, Всевишній
До Вас, ріднесенькі, хоч на мить одну»
Леонід Коврига «Небесна Сотня»
20 лютого 2018 року у внутрішньому подвір’ї географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття пам’ятника Героєві України, Героєві Небесної Сотні Ігорю Костенку. Вшанувати пам’ять студента Університету, який віддав своє життя за Україну, прийшли студенти та викладачі, духовенство, представники влади, рідні і друзі Ігоря Костенка.
Почесну місію відкриття пам’ятника Героєві України виконали сестра Ігоря Костенка Інна Костенко та випускник...

Читати »

Завідувач кафедри туризму взяла участь у конференції «Європа Карпат»

21.02.2018 | 14:26

16-17 лютого 2018 р. завідувач кафедри туризму, професор Мальська Марта Пилипівна як учасник проекту «Європа Карпат» (2011-2018) отримала відзнаку – ювілейну медаль, присвячену 12-тій конференції, яка відбулася у м. Перемишлі та м. Красічині (Республіка Польща). Учасники конференції розглянули актуальні питання розвитку самоврядування карпатських ініціатив, розвитку туризму та дестинацій Карпатського регіону, співпраці карпатських навчальних закладів.

Читати »

Кафедра туризму взяла участь у звіті управління туризму та курортів Львівської ОДА

15.02.2018 | 10:43

13 лютого 2018 р. на засіданні Львівської обласної державної адміністрації колектив кафедри туризму взяв участь у публічному обговоренні звіту управління туризму та курортів Львівської ОДА про проведену роботу у 2017 році та плани на 2018 рік. Зокрема, завідувач кафедри туризму, професор Мальська Марта Пилипівна підняла актуальне питання доцільності відновлення так званої «екскурсійної поліції», комісії, яка б контролювала діяльність неакредитованих екскурсоводів, видавала дозволи на ведення екскурсійного супроводу.
Звіт про роботу управління представила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Табака Наталія Михайлівна...

Читати »

Контакти