Гурток геоморфологів та палеогеографів

  • Про гурток
  • Заходи
  • Контакти

Заходи

Польові дослідження в межах Горган

22.05.2018 | 17:58

Протягом 11-13 травня 2018 року учасники студентського наукового  гуртка «Активний туризм» провели польові дослідження в межах масиву Горгани. Апробовано новий пішохідний маршрут через г. Синяк (1666 м над р.м.) до гірськолижного курорту Буковель. Підкорено вершини: Хом’як, Синяк, Малий Горган. Досліджено особливості ведення високогірного полонинського господарства, отримано досвід з вибору і використання загально-туристичного та спеціального спорядження; долання природних перешкод, організації харчування та побуту у гірсько-пішохідному туристичному поході. Встановлено стан маркування існуючих маршрутів. Досліджено інфраструктуру гірськолижного курорту Буковель. Отримані матеріали будуть використані...

Читати »

На географічному факультеті проведено XIX-у факультетську студентську наукову конференцію « Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».

22.05.2018 | 17:28

16 квітня 2018 року на географічному факультеті проведено XIX-у факультетську студентську наукову конференцію « Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».
Програма конференції була надзвичайно насиченою та цікавою. У підсумковому етапі взяло участь 21 студент. Бажаючих студентів прийняти участь у конференції виявилося значно більше, тому на окремих кафедрах факультету, зокрема, на кафедрі економічної та соціальної географії проведено відбірковий етап, за результатами якого визначено переможців і делеговано для участі у підсумковому етапі.
Перед початком роботи наукової конференції з вітальним словом до учасників...

Читати »

Показ фільму “Евакуйовані назавжди”.

15.05.2018 | 15:42

17 травня о 16:00 в аудиторії 6 відбудеться показ фільму “Евакуйовані назавжди”.
Евакуйовані назавжди – фільм, який бере за живе та висвітлює історичну правду про тих, хто у 40-роках минулого століття був змушений покинути найцінніше – рідну домівку під приводом псевдоевакуації, яка слугувала початком великої депортації українців із Закерзоння і переросла в подальшому в операцію “Вісла”.
Запрошуються усі бажаючі.

Читати »

Студентська наукова конференція “Реалії, проблеми та перспективи географії в Україні”.

15.05.2018 | 15:35

16 травня 2018 року на Географічному факультету відбудеться студентська наукова конференція “Реалії, проблеми та перспективи географії в Україні”. Свої наукові напрацювання студенти демонструватимуть у 26 аудиторії. Початок о 10:00.
Запрошуються усі бажаючі.

Читати »

Відбулися Дні еколога-першокурсника

15.05.2018 | 10:27

11–12 травня 2018 р. у Верхньому Синьовидному, на території польової лабораторії еколого-геологічних досліджень геологічного факультету, відбулися Дні еколога-першокурсника. У рамках заходів проведено пізнавальну екскурсію вздовж долини р. Опір і на кар’єр горючих менілітових сланців та спільну посвяту студентів-екологів кафедр конструктивної географії і картографії географічного факультету та екологічної та інженерної геології і гідрогеології геологічного факультету.

Читати »

Контакти