Олімпіади

У 2017 р. на географічному факультеті проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей “Географія”, “Туризм” і “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”. У відбірковому етапі брали участь 42 студенти. Для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади скеровано шість студентів.

У 2017 р. на географічному факультеті проведено перший етап конкурсу студентських наукових робіт, за результатами якого відібрано 5 наукових робіт для участі у наступному Всеукраїнському етапі.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з туризму, що проходив на базі Львівського інституту економіки і туризму, дипломом ІІ-ого ступеня відзначено роботу студентки 4-го курсу Мулевич Олександри Валентинівни

Студентка третього курсу Біланюк Марта Володимирівна зайняла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії, що проходила на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2015 р. на географічному факультеті проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей “Географія”, “Туризм” і “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”. У відбірковому етапі брали участь 48 студентів. Для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади скеровано шість студентів.

У 2015 р. на географічному факультеті проведено перший етап конкурсу студентських наукових робіт, за результатами якого відібрано 5 наукових робіт для участі у наступному Всеукраїнському етапі.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з туризму, що проходив на базі Львівського інституту економіки і туризму, дипломом ІІ-ого ступеня відзначено роботу студентки ОКР «Магістр» Василіцьку О.М.

Студент другого курсу кафедри туризму Корінчук С.І. є переможцем  Всеукраїнської олімпіади з туризмознавства (м.Чернівці).