Персонал

Деканат

деканБІЛАНЮК Володимир Івановичдекан
заступник деканаБЛАГОДИР Світлана Феодосіївназаступник декана
заступник деканаМОНАСТИРСЬКИЙ Володимир Романовичзаступник декана
заступник деканаРОЖКО Ігор Михайловичзаступник декана

Кафедра географії України

завідувачЛОЗИНСЬКИЙ Роман Мар'яновичзавідувач
професорДНІСТРЯНСЬКИЙ Мирослав Степановичпрофесор
доцентБАЙЦАР Андрій Любомировичдоцент
доцентЛАБІНСЬКА Галина Миколаївнадоцент
доцентЛАВРУК Марія Миколаївнадоцент
доцентСКЛЯРСЬКА Оксана Ігорівнадоцент
доцентСТЕЦЮК Оксана Василівнадоцент
асистентЗУБИК Андрій Ігоровичасистент
старший лаборантВУЖИНСЬКА Галина Володимирівнастарший лаборант
аспірантДОРОЩУК Олена-Марія Юріївнааспірант
аспірантКЛАПЧУК Вікторія Андріївнааспірант
аспірантКОРНІЙЧУК Дмитро Володимировичаспірант

Кафедра геоморфології та палеогеографії

завідувачКРАВЧУК Ярослав Софроновичзавідувач
професорБОГУЦЬКИЙ Андрій Боніфатійовичпрофесор
професорДУБІС Лідія Францівнапрофесор
доцентБАЙРАК Галина Ростиславівнадоцент
доцентБРУСАК Віталій Пилиповичдоцент
доцентГНАТЮК Роман Михайловичдоцент
доцентГОРІШНИЙ Павло Михайловичдоцент
доцентДМИТРУК Роман Ярославовичдоцент
доцентІВАНИК Мирослав Богдановичдоцент
доцентКОЛТУН Оксана Володимирівнадоцент
доцентХОМИН Ярослав Богдановичдоцент
доцентЯЦИШИН Андрій Михайловичдоцент
науковий співробітникТОМЕНЮК Олена Михайлівнанауковий співробітник
інженер 1 категоріїОБЛОГІНА Ольга Миколаївнаінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїПЕТРУШКО Ганна Петрівнаінженер 1 категорії
інженерШЕВЧУК Оксана Михайлівнаінженер
старший лаборантКОБЗЯК Роман Ярославовичстарший лаборант
аспірантБЕРМЕС Андрій Романовичаспірант
аспірантЛУЩИК Андрій Васильовичаспірант
аспірантМИСАК Максим Петровичаспірант
аспірантПАНІВ Оксана Русланівнааспірант

Кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів

завідувачПОЗНЯК Степан Павловичзавідувач
професорГАСЬКЕВИЧ Володимир Георгійовичпрофесор
професорКИРИЛЬЧУК Андрій Андрійовичпрофесор
професорПАНЬКІВ Зіновій Павловичпрофесор
доцентБОНІШКО Оксана Станіславівнадоцент
доцентІВАНЮК Галина Станіславівнадоцент
доцентНАКОНЕЧНИЙ Юрій Ігоровичдоцент
доцентПАПІШ Ігор Ярославовичдоцент
доцентТЕЛЕГУЗ Олексій Гнатовичдоцент
доцентЯМЕЛИНЕЦЬ Тарас Степановичдоцент
асистентМАЗНИК-ЛІЩИНСЬКА Лілія Василівнаасистент
інженер 1 категоріїБОЛЮХ Євгенія Василівнаінженер 1 категорії
аспірантБАРАННИК Андрій Вікторовичаспірант
аспірантМАЛИК Степан Зіновійовичаспірант
аспірантЯВОРСЬКА Андріана Михайлівнааспірант

Кафедра економічної і соціальної географії

завідувачШАБЛІЙ Олег Івановичзавідувач
професорРОВЕНЧАК Іван Іллічпрофесор
доцентВІСЬТАК Олександра Іванівнадоцент
доцентВЛАХ Мирослава Романівнадоцент
доцентГРИЦЕВИЧ Володимир Степановичдоцент
доцентГУДЗЕЛЯК Ірина Іванівнадоцент
доцентІВАХ Ярослав Євгеновичдоцент
доцентКНИШ Мирослава Михайлівнадоцент
доцентКУЗИК Степан Петровичдоцент
доцентМАМЧУР Ольга Ігорівнадоцент
доцентСТЕЦЬКИЙ Василь Володимировичдоцент
асистентВАНДА Ірина Володимирівнаасистент
асистентКОТИК Любов Іванівнаасистент
інженерПЕЛЕХ Марія Григорівнаінженер
інженерСКАБАРА Наталія Богданівнаінженер
старший лаборантТИМЧУК Орислава Іванівнастарший лаборант
старший лаборантФЕДОРУСЬ Марія Михайлівнастарший лаборант
аспірантКАЧАЙЛО Михайло Михайловичаспірант
аспірантОДЛЕЖУК Олена Борисівнааспірант
аспірантЧОРНИЙ Михайло Богдановичаспірант

Кафедра конструктивної географії і картографії

завідувачІВАНОВ Євген Анатолійовичзавідувач
доцентАНДРЕЙЧУК Юрій Михайловичдоцент
доцентВОЙТКІВ Петро Степановичдоцент
доцентВОЛОШИН Петро Костянтиновичдоцент
доцентКРАВЦІВ Степан Степановичдоцент
доцентКРИЧЕВСЬКА Діана Анатоліївнадоцент
доцентКУРГАНЕВИЧ Людмила Петрівнадоцент
доцентМИХНОВИЧ Андрій Васильовичдоцент
доцентМКРТЧЯН Олександр Сергійовичдоцент
доцентПЕТРОВСЬКА Мирослава Андріївнадоцент
доцентПИЛИПОВИЧ Ольга Василівнадоцент
інженерГУЛЯНИЧ Роман Станіславовичінженер
інженерКОБЕЛЬКА Михайло Володимировичінженер
інженерМИЦЬКО Зиновія Миколаївнаінженер
старший лаборантБУХТА Ірина Олегівнастарший лаборант
аспірантЛЕТА Василь Васильовичаспірант

Кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи

завідувачКУКУРУДЗА Семен Іллічзавідувач
професорГАМКАЛО Зенон Григоровичпрофесор
професорНАЗАРУК Микола Миколайовичпрофесор
доцентБЛАЖКО Наталія Богданівнадоцент
доцентКІПТАЧ Федір Ясоновичдоцент
доцентКОЙНОВА Ірина Богданівнадоцент
доцентПЕРХАЧ Оксана Романівнадоцент
доцентРОЖКО Ігор Михайловичдоцент
доцентСЕНЧИНА Богдана Володимирівнадоцент
доцентТЕЛІШ Павло Степановичдоцент
старший лаборантЖУК Юрій Ігоровичстарший лаборант
старший лаборантКРУК Дарія Євгенівнастарший лаборант
старший лаборантКРУК Любов Данилівнастарший лаборант
аспірантЗЮЗІН Святослав Юрійовичаспірант
аспірантТЕРЛЕЦЬКА Оксана Василівнааспірант
аспірантШТОЙКО Регіна Ігорівнааспірант

Кафедра туризму

завідувачМАЛЬСЬКА Марта Пилипівназавідувач
професорКРАВЦІВ Василь Степановичпрофесор
професорШУЛЬЦ Світлана Леонідівнапрофесор
доцентБЕЗРУЧКО Любомир Степановичдоцент
доцентБОРДУН Ореста Юріївнадоцент
доцентГАМКАЛО Михайло Зеноновичдоцент
доцентЖУК Ірина Зеновіївнадоцент
доцентКАДНІЧАНСЬКИЙ Дмитро Анатолійовичдоцент
доцентКІЗИМА Вікторія Любомирівнадоцент
доцентКОВАЛЬЧУК Андрій Степановичдоцент
доцентМандюк Назарій Любомировичдоцент
доцентМАНЬКО Андрій Михайловичдоцент
доцент (сумісник)МОНАСТИРСЬКИЙ Володимир Романовичдоцент (сумісник)
доцентПАНДЯК Ігор Григоровичдоцент
доцентПАНЬКІВ Наталія Мирославівнадоцент
доцентПУРСЬКА Ірина Степанівнадоцент
доцентРОМАНІВ Павло Володимировичдоцент
доцентРУТИНСЬКИЙ Михайло Йосиповичдоцент
доцентФІЛЬ Марія Іванівнадоцент
доцентХОВАЛКО Анна Богданівнадоцент
старший викладач (сумісник)БЛАГОДИР Світлана Феодосіївнастарший викладач (сумісник)
старший викладачЗІНЬКО Юрій Володимировичстарший викладач
асистентРожак Володимир Петровичасистент
асистентБІЛАНЮК Ольга Петрівнаасистент
асистентБІЛОУС Софія Василівнаасистент
асистентГАНИЧ Наталія Михайлівнаасистент
асистентГАТАЛЯК Оксана Миколаївнаасистент
асистент (сумісник)ДЯКІВ Софія Михайлівнаасистент (сумісник)
асистент (сумісник)ЗАВАДОВСЬКИЙ Тарас Богдановичасистент (сумісник)
асистентМАСЮК Юлія Олегівнаасистент
асистентЯРМОЛОВИЧ В’ячеслав Володимировичасистент
старший лаборантДЕРКАЧ Уляна Василівнастарший лаборант
старший лаборантКОВАЛЬ Ганна Юріївнастарший лаборант
старший лаборантЛЕСИК Ірина Йосипівнастарший лаборант

Кафедра фізичної географії

завідувачМЕЛЬНИК Анатолій Васильовичзавідувач
доцент (сумісник)БІЛАНЮК Володимир Івановичдоцент (сумісник)
доцентКОСТІВ Людмила Ярославівнадоцент
доцентКРУГЛОВ Іван Станіславовичдоцент
доцентМАТВІЇВ Володимир Павловичдоцент
доцентМУХА Богдан Павловичдоцент
доцентШУБЕР Павло Михайловичдоцент
доцентШУШНЯК Володимир Миколайовичдоцент
доцентЯВОРСЬКИЙ Богдан Ігоровичдоцент
асистентБУРЯНИК Олеся Олексіївнаасистент
асистентЗЯБЛІКОВА (БУЛАВЕНКО) Ірина Геннадіївнаасистент
асистентСМАЛІЙЧУК Анатолій Дмитровичасистент
асистентТИХАНОВИЧ Євген Євгенійовичасистент
аспірантІВАНОВИЧ Богдан Васильовичаспірант
аспірантКАРАБІНЮК Микола Миколайовичаспірант
аспірантМЕЛЬНИК Юрій Васильовичаспірант

Лабораторія ландшафтного моніторингу

завідувачГНАТЯК Ігор Степановичзавідувач
інженер 2 категоріїПРОДАНЮК Олег Юрійовичінженер 2 категорії

Навчальна лабораторія "Аналізу ґрунтів і природних вод"

завідувачЄФІМЧУК Наталія Миколаївназавідувач
інженер 1 категоріїГНАТИШИН Галина Богданівнаінженер 1 категорії
інженер 1 категоріїСЕМАЩУК Роман Богдановичінженер 1 категорії

Навчальна лабораторія "Геоінформаційних технологій і ландшафтного планування"

завідувачСАВКА Галина Степанівназавідувач
лаборантМАРЗАНИЧ Наталія Іванівналаборант
лаборантМАРКАНИЧ Роман Миколайовичлаборант
лаборантМИХАЛЬЧЕНКО Галина Іванівналаборант

Навчальна лабораторія "Геоінформаційного моделювання і картографування"

завідувачКЛЮЙНИК Віталій Володимировичзавідувач

Навчальна лабораторія "Екологічної експертизи"

завідувач (сумісник)ТЕЛІШ Павло Степановичзавідувач (сумісник)
старший лаборантКРУК Любов Данилівнастарший лаборант

Навчальна лабораторія "Комплексного атласного картографування"

завідувачСМАЛІЙЧУК Ганна Володимирівназавідувач

Навчальна лабораторія "Ландшафтних досліджень"

завідувачБІЛЕВИЧ Наталія Володимирівназавідувач
старший лаборантТЕРЛЕЦЬКА Наталія Андріївнастарший лаборант

Навчальна лабораторія "Тематичного картографування"

(сумісник)КОБЗЯК Роман Ярославович (сумісник)
завідувачРУДКОВСЬКИЙ Леонід Львовичзавідувач

Навчально-виробнича лабораторія “Навчальна туристична агенція”

завідувачЗАВАДОВСЬКИЙ Тарас Богдановичзавідувач
інженер 2 категоріїДЯКІВ Софія Михайлівнаінженер 2 категорії
старший лаборантНЕЗЮЛИК Ольга Ярослававнастарший лаборант

Розтоцький ландшафтно-геофізичний стаціонар

завідувач (сумісник)МУХА Богдан Павловичзавідувач (сумісник)
інженер 1 категоріїКУЛАЧКОВСЬКИЙ Роман Ігоровичінженер 1 категорії
старший лаборантПРИТУЛА Ірина Михайлівнастарший лаборант
лаборантРОДИЧ Оксана Ярославівналаборант