Наші випускники

Елла Беглярова

Рік закінчення: 1993

Місце роботи: Європейська економічна комісія ООН (Палац націй, Женева, Швейцарія)

Посада: секретар Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості впроцесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Орхуська Конвенція)

Випускова кафедра: Раціонального використання природних ресурсів і охорони природи

Олег Бота

Рік закінчення: 2006

Місце роботи: Директор ТОВ «Компанія «ЦЕНТР ЛТД», керівник найбільшої у Західній Україні консалтингової компанії у сферах екології, проектування та охо-рони праці.

Оксана Війтик

Рік закінчення: 1997

Місце роботи: Т. в. о. директора Департаменту екології та при-родних ресурсів Львівської обласної державної (військової) адміністрації, до цього – заступник директора департаменту.

Випускова кафедра: Геоморфології i палеогеографії

Ігор Ворончак

Рік закінчення: 1999

Місце роботи: Відомий краєзнавець, автор численних краєзнавчих праць. Завідувач художньо-постановчою частиною Національного театру ім. Марії Заньковецької у Львові.

Випускова кафедра: Економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія

Тарас-Тимофій Гаврилишин

Рік закінчення: 2010

Місце роботи: Пластун, інструктор з практичного пластування, туристичний гід, розробник гірських маршрутів. Один із головних інструкторів морського пластування, зокрема у вітрильництві, водному мандрівництві, піонірці, картографії, самозарадності. Курінний 25-го куреня «Чорноморці» ім. Святого Миколая. Інструктор на Крайовому морському таборі в Арґентині у 2018 р. Абсольвент табору «Лісова школа». Служив у 45-ій окремій артилерійській бригаді. Загинув 2 листопада 2022 р. у Херсонській обл.

Випускова кафедра: Геоморфології i палеогеографії

Іван Гаврилко

Освітній рівень: Спеціаліст географії

Рік закінчення: 2005

Місце роботи: Державна служба геології та надр України

Посада: Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу

Електронна пошта: i.havrylko@gmail.com

Випускова кафедра: Геоекології і фізичної географії

Михайло Гамкало

Освітній рівень: Кандидат наук

Рік закінчення: 1998

Випускова кафедра: Ґрунтознавства і географії ґрунтів

Коментарі: Кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Львівського національного університету ім. Івана Франка. Викладав у Львівському національному університеті природокористування і Київському національному університеті культури і мистецтв. Учасник Народної чоловічої хорової капели «Прометей». Командир взводу 63-ої окремої механізованої бригади. Загинув 18 серпня 2022 р. у Миколаївській обл. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Олександр Ганущин

Рік закінчення: 1999

Місце роботи: Голова Львівської обласної ради (2015–2020). Виконавчий директор Бродівського районного громадського об’єднання «Фестиваль Підкамінь». Започаткував міжрегіональну програму «Змінимо країну разом». Один із організаторів Форуму місцевого розвитку. Майор 103-ої бригади ТРО Збройних сил України.